TÜBİTAK UME'den “MIL-STD 461 Military EMC Tests and Challenges/Pitfalls” Çalıştayı

-A +A

EMC Europe 2019 konferansı Avrupa ve dünyanın birçok yerinden EMC alanındaki uzmanların katılımı ile 02 – 06 Eylül 2019 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecektir. Bu konferansta, TÜBİTAK UME Elektromanyetik Laboratuvarı tarafından organize edilen “MIL-STD 461 Military EMC Tests and Challenges/Pitfalls” başlıklı bir çalıştay düzenlenecektir. Düzenlenecek olan çalıştayda MIL STD 461F ve MIL STD 461G standartları arasındaki farklılıkların anlatılacağı bir sunum yapılacak ayrıca MIL STD 461 testlerinde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri ile ilgili detaylı bilgiler sunulacaktır.

Ülkemizde MIL STD 461 standardına göre test yapan laboratuarların, MIL STD 461 testleri konusunda yatırım yapmak isteyen firmaların veya askeri testler konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin, kendileri için faydalı olacağını düşündüğümüz bu çalıştaya katılımlarını bekliyoruz.

Konferans ile ilgili bütün ücretler (Konferans katılım, konaklama, yolculuk vb.) katılımcılar tarafından karşılanacaktır.

Çalıştay ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://emceurope2019.eu/

 

TÜBİTAK UME

Elektromanyetik Laboratuarı

www.ume.tubitak.gov.tr

ume.emr@tubitak.gov.tr

21.08.2019