2018 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

-A +A

TÜBİTAK UME’nin yıllık çalışmalarının gözden geçirilmesi amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı 18 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL’ın ve TÜBİTAK UME Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen yıl sonu değerlendirme toplantısında TÜBİTAK UME Enstitü Müdürü Dr. Mustafa ÇETİNTAŞ yaptığı sunumla enstitünün bir yıllık faaliyetlerinde ulaştığı rakamları, başarıları ve hedeflerini TÜBİTAK UME çalışanlarıyla paylaştı.

Yaptığı konuşmada TÜBİTAK UME personeliyle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan MANDAL da enstitünün Türkiye’ye öncü olan çalışmalarının bilim dünyasında oluşturduğu etkiye ve metroloji alanında ulaştığı seviyenin ülke için önemine vurgu yaparak, belirlenen hedeflerin gerçekleştirilmesine dair inancını aktardı.

Toplantıda ayrıca TÜBİTAK çatısı altında 15, 20, 25 ve 35’inci hizmet yılını dolduran personele Hizmet Teşekkür Belgeleri verildi.
 

Fotoğraflar

22.01.2019