-A +A

Ölçümbilim Sempozyumu ve Sergisi

Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından düzenlenen “Ölçümbilim Sempozyumu ve Sergisi” 20-21-22 Kasım 2019 tarihlerinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi-İZMİR’de “Ne Değişti?” ana teması ile gerçekleştirilecek.

Sempozyum Doç. Dr. Hüseyin Uğur’un sunacağı “SI Birimlerinde Ne Değişti?” konulu konferans ile başlayacak ve ardından düzenlenecek panelde “SI Birimlerindeki Değişimin Yaşam ve Bilimsel Çalışmalara Etkileri” konusu ile SI birim tariflerindeki değişiklikler uzmanlarınca ele alınacak. İki paralel salonda 17 oturum gerçekleştirilecek ve bu oturumlarda 55 bildiri sunulacak. Sempozyumun ikinci günü TÜBİTAK UME’de başuzman araştırmacı olarak görev yapan Doç. Dr. Tanfer Yandayan tarafından düzenlenecek çalıştayda “Takım Tezgahları Metrolojisi” konusu ele alınacak. Poster sunumlarla birlikte Sempozyumda 70’in üzerinde sunum gerçekleştirilecek.

Katılım için kayıt zorunluluğu olan Ölçümbilim Sempozyumu ve Sergisi’ne web sayfasında yer alan başvuru formunu doldurup banka dekontu ile kongre sekretaryasına  ileterek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

http://olcumbilim.org/

 

Bilgi ve İletişim: 0 232 462 33 33 /209-210

 

12.11.2019